Nopalin

 

nopalinNOPALIN to preparat zawierający wyciąg z kaktusa.

Nopal, roślina z gatunku Opuntia, należy do rodziny kaktusów. Charakteryzuje się bogatym składem witamin, składników mineralnych oraz błonnika, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Nopal może stanowić doskonałe uzupełnienie kuracji oczyszczających oraz odchudzających.

Opuntia streptacantha to rodzaj kaktusa o zadziwiających kwiatach, który występuje w Meksyku oraz USA. Można go również spotkać na Wyspach Kanaryjskich. Roślina jest bogatym źródłem witamin, bioflawonoidów i składników mineralnych, które wspomagają prawidłowy przebieg procesów fizjologicznych. To znakomite źródło łatwo przyswajalnych białek.

Zawiera 17 rodzajów aminokwasów, z których 8 to aminokwasy niezbędne, tzn. egzogenne. Dobry metabolizm korzystnie wpływa na masę ciała. Posiada także błonnik, który wywołuje uczucie sytości, a więc może stać się świetną pomocą w diecie odchudzającej.

Z tego też powodu Nopalin należy zawsze popijając dużą ilości wody, aby błonnik mógł odpowiednio napęcznieć.

Nopal pomaga zarówno w procesie trawienia, jak również w zmniejszaniu apetytu, co ma duże znaczenie w stabilizowaniu masy ciała oraz w diecie odchudzającej.

 

 KUP TERAZ w sklepie www.suplementy24h.pl