Liver Aid

Wątroba jest jednym z najbardziej skomplikowanych narządów ciała, a w dodatku jest niezbędna do życia. Pełni funkcję olbrzymiej fabryki produkującej istotne dla życia substancje, a zarazem jest przetwórnią i oczyszczalnią całego organizmu. Z tego właśnie powodu jej ochrona wymaga szczególnych względów.

LIVER AID to naturalny preparat ziołowy wspomagający prawidłowe funkcjonowanie wątroby jak i jej regenerację. Posiada właściwości osłaniające, oczyszczające, usuwa toksyny, przez co odtruwa wątrobę.  W preparacie zawarta jest sylimaryna, aminokwasy, antyoksydanty, chrom.
LIVER AID to produkt sprawdzony i przetestowany, stworzony do ochrony wątroby.

Wątroba jest największym i z perspektywy metabolizmu i najbardziej złożonym narządem całego organizmu. Spora większość procesów rozkładu i oczyszczania przebiega dokładnie w wątrobie. W tej samej chwili syntezie podlega wiele różnych ważnych substancji dla organizmu takich jak białka, witamina A, żółć, niektóre substancje odpowiedzialne za proces krzepnięcia krwi, i tak dalej. Ponadto, wątroba działa także jako ważny magazyn witamin. W trakcie całego życia, organizm stawia czoła licznym czynnikom, wpływającym destrukcyjnie na wątrobę. Należą do nich niektóre substancje chemiczne jak pestycydy, farby do włosów i rozpuszczalniki, lekarstwa. Bardzo dobrze znane są skutki uboczne nadużywania alkoholu. W bardzo wielu przypadkach występuje także infekcyjne zapalenie wątroby (hepatitis), wywoływane różnymi wirusami. Nasza wątroba wykonuje niemal najważniejsze zadania w organizmie, dlatego też powinno się wyjątkowo o nią dbać. Pierwszym krokiem powinna być profilaktyka. Regenerację komórek wątroby wspierają aminokwasy zawierające siarkę takie jak metionina, cystyna, cysteina, niemniej jednak we współczesnych czasach równie istotna jest ochrona wątroby przez takie aminokwasy jak np. arginina i ornityna.

Innowacyjne preparaty, które wspomagają pracę wątroby mogą zaoferować ludziom odpowiednio dobraną pomoc w zachowaniu zdrowia. Poza wspomnianymi powyżej aminokwasami (L-arginina, L-cysteina, L-ornityna, metionina), zawierają także inne cenne składniki. Chrom, współpracując z insuliną, ma możliwość wpływać na procesy metaboliczne węglowodanów, białek, a oprócz tego tłuszczów. Karnityna uczestniczy w procesach tworzenia energii. Selen jest skutecznym antyoksydantem. Ostropest plamisty od tysiącleci jest stosowany w medycynie ludowej jako wsparcie pracy wątroby i pęcherzyka żółciowego.


LIVER AID jest bogaty w antyoksydanty i składniki pomagające w odtruwaniu wątroby.
Nasze życie stale naraża naszą wątrobę na defekty, co prawda nasza wątroba ma możliwość regenerowania się, jednak jej obrona jest niemalże nieodzowna, ponieważ niezdrowa wątroba początkowo może nie wykazywać żadnych przejawów chorobowych i dopiero, jeśli spora część tego narządu jest uszkodzona, pojawiają się dolegliwości. By utrzymać zdrowie tego istotnego narządu musimy doprowadzić do organizmu składniki, które pomogą wątrobie w usunięciu groźnych związków oraz zwiększą jej regenerację, takie składniki zostały umieszczone właśnie w suplemencie LIVER AID.


SKŁAD

 • L- arginina                            100 mg
 • L- cysteina                            100 mg
 • L- ornityna                            100 mg
 • Metinina                               100 mg
 • Kwas alfa- ketoglutarowy        100 mg
 • L-karnityna                             50 mg
 • Cholina                                  25 mg
 • Kwas alfa liponowy                  2,5 mg
 • Ekstrakt z sylimaryny               15 mg
 • Chrom                               0,025 mg
 • Selen                                 0 001 mg

Arginina, ornityna, kwas alfa- ketoglutarowy- aminokwasy odpowiedzialne są za usuwanie szkodliwego amoniaku, którzy za ich pomocą zostaje zamieniony w mocznik i wydalony za pomocą nerek.
Metionina- eliminuje produkty uboczne metabolizmu, wraz z choliną należy do substancji lipotropowych, które umożliwiają usuwanie kwasów tłuszczowych z wątroby, zapobiegają jej stłuszczeniu
Cysteina i selen- są utleniaczami, które chronią wątrobę przed niekorzystnie prowadzonym stylem życia.
Chrom i karnityna- odpowiedzialne są za przemianę tłuszczy
Sylimaryna- ( wyciąg z ostropestu plamistego) posiada właściwości przeciw zapalne i rozkurczowe, pobudza wydzielanie soku żołądkowego i żółci, wpływa na regenerację uszkodzonego narządu, stymuluje jego funkcje.


DAWKOWANIE

 • 3-6 kapsułek dziennie po posiłku

Zażywać na godzinę przed posiłkiem.

ZAWARTOŚĆ

 • 100 kapsułek

PRZECIWSKAZANIA: ciąża, okres laktacji, ostre stany chorobowe żołądka i jelit, nietolerancja na komponenty preparatu.


CENA; 127 zł KUP TERAZ