Garlic Caps

Czosnek to jedna z najbardziej znanych przypraw świata. Jednakże nie wszyscy ludzie wiedzą o tym, że oprócz charakterystycznego smaku, ma również kilka bardzo korzystnych właściwości, które w pozytywny sposób wpływają na organizm człowieka. Suplement firmy CaliVita, jakim jest Garlic Caps With Extra Parsley jest preparatem zawierającym koncentrat oleju czosnku i pietruszki, których składniki aktywne są z dobrym skutkiem wykorzystywane w medycynie. Odpowiednio dobrana budowa kapsułki żelatynowej gwarantuje maksymalną skuteczność produktu, a oprócz tego wyeliminowanie problemów związanych z jego bardzo charakterystycznym zapachem.

Korzystny wpływ czosnku na zdrowie człowieka jest znany już od wieków. Roślina ta zawiera ponad 200 różnorakich substancji biologicznie czynnych, takich jak witaminy, składniki mineralne, aminokwasy i enzymy. Przyjmowanie czosnku przez dłuższy czas pozytywnie wpływa na poziom cholesterolu całkowitego we krwi, obniża przy tym frakcję LDL, chroniąc wewnętrzne ściany naczyń krwionośnych przed gromadzeniem się złogów cholesterolu. Aktywne składniki czosnku znane są także z silnych właściwości przeciwbakteryjnych i przeciwgrzybicznych. Zasadniczą substancją czynną czosnku jest allicyna, charakteryzująca się mocnym działaniem antybiotycznym. Powstaje ona z alliny w trakcie miażdżenia ząbków. Wzmianki o tej roślinie znajdują się nawet w najstarszych odnalezionych zapiskach. Egipscy budowniczy piramid otrzymywali czosnek, cebulę i rzodkiewkę, ażeby uniknąć wystąpienia chorób zakaźnych. Czosnek był też uwzględniony w diecie rzymskich żołnierzy.

Jeszcze niedawno wielu ludzi powstrzymywało się przed jego spożywaniem przez długo utrzymujący się charakterystyczny zapach. Na szczęście, dzisiejsze preparaty jak Garlic Caps With Extra Parsley wykorzystują wszystkie jego zalety bez konieczności zmagania się z nieprzyjemnym zapachem czy zgagą, które mogą wystąpić po spożyciu czosnku na surowo.


GARLIC CAPS

 • posiada właściwości antybakteryjne, przeciwpasożytnicze
 • podwyższa produkowanie soku trawiennego w żołądku
 • działa rozkurczowo na mięśnie jelit i oskrzeli
 • pozytywnie wpływa na drogi oddechowe
 • poprawia proces trawienia
 • poprawia odporność organizmu
 • korzystnie wpływa na kondycję fizyczną i umysłową
 • oczyszcza krew
 • przeciwdziała zbieraniu się złogów cholesterolu na ścianach naczyń krwionośnych
 • czosnek redukuje ciśnienie krwi
 • rozszerza naczynia krwionośne i ma pozytywny wpływ na cały układ krążenia


Czosnek od najdawniejszych czasów słynie jako stróż zdrowia i jest używany podczas zwykłych przeziębień, a także groźnych schorzeń. Czosnek posiada 200 składników biologicznie czynnych, takich jak składniki mineralne, witaminy, enzymy i aminokwasy, dzięki czemu ma różnokierunkowy wpływ na organizm. Długotrwałe przyjmowanie czosnku pozytywnie wpływa na poziom cholesterolu. Jego składniki aktywne znane są również z silnych właściwości przeciwbakteryjnych i przeciwgrzybicznych. Główna substancja czosnku jest allicyna charakteryzująca się właściwościami antybiotycznymi.
Niestety duża liczba rezygnuje z czosnku, z uwagi na jego niemiły zapach, na szczęście sposobem dla nich jest właśnie preparat GARLIC CAPS, który posiada w pełni naturalny czosnek, lecz pozbawiony odpychającego zapachu. Czosnek zawarty w dodatku żywieniowym to czosnek chiński, który ma dużo mocniejszą siłę działania niż czosnek uprawiany w Polsce.
Niedużo ludzi jest świadomych tego, że najważniejsze związki czosnku mają swoją wyjątkową moc tylko przez etap trzech tygodni od zerwania, tak więc czosnek, który trzymamy długi okres czasu wielokrotnie nie posiada już żadnych atrybutów. GARLIC CAPS stworzono tak, żeby zachować wszystkie najważniejsze substancje czosnku i jego niesamowite działanie.

Pietruszka, która również mieści się w dodatku diety GARLIC CAPS działa moczopędnie, pomaga w trawieniu pokarmów, przeciwdziała infekcjom, minimalizuje napięcie jelit oraz dróg moczowych, zatrzymuje rozwój kamieni nerkowych i kamieni w pęcherzyku żółciowym.
SKŁAD
1 kapsułka zawiera:

 • Czosnek bezwonny                         350 mg
 • Pietruszka                                     250 mg


Odpowiednia budowa kapsułki żelowej zapewnia maksymalną skuteczność produktu oraz wyeliminowanie problemów związanych z jego charakterystycznym zapachem.

DAWKOWANIE

 • 2-4 kapsułki dziennie po posiłku


ZAWARTOŚĆ

 • 100 kapsułek


CENA; 74 zł KUP TERAZ